Студентка кафедри ЗМД Університету – призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з економіки підприємства

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Ганна Козар

3 квітня 2018 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ (завершальний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціалізації «Економіка підприємства». За його підсумками студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ганна Козар здобула диплом ІІ ступеня з науковою роботою «Формування ділової репутації підприємства в соціальних мережах» (науковий керівник – доцент Христина Передало).

Загалом членами галузевої конкурсної комісії розглянуто 121 наукову роботу, що надійшли на конкурс від 137 учасників з усієї України. До участі у фінальному етапі запрошено 32 студентів – переможців першого етапу ІІ туру. У складі галузевої конкурсної комісії було 22 провідних науковці з 16 вищих навчальних закладів України.

Кафедра ЗМД вітає свою студентку-переможця та її наукового керівника і бажає нових наукових звершень!

Ганна Козар Ганна Козар Ганна Козар диплом подяка