Студентка кафедри ЗМД посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі робіт із менеджменту організацій

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Тетяна Яремчук

На базі Одеського національного економічного університету 22 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент організацій», присвячена 100-річчю ОНЕУ. Загалом членами галузевої конкурсної комісії було розглянуто 114 наукових робіт, що надійшли від 130 авторів з усієї України.

За підсумками конференції студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Тетяна Яремчук здобула диплом ІІ ступеня з науковою роботою «Розвиток управління знаннями на підприємстві». Науковий керівник – к.е.н., доцент, в.о. завідувача кафедри ЗМД Наталія Петришин.

Колектив кафедри вітає свою студентку-переможницю та її наукового керівника і бажає подальших успіхів у науковій діяльності!