Студентка кафедри ЗМД здобула перемогу в Олімпіаді з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
диплом

27–28 березня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ (завершальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності/напряму «Менеджмент» і спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» для студентів бакалаврського та магістерського рівня вищої освіти.

Олімпіада проходила у два етапи, що передбачали тестування учасників і розв’язання комплексних розрахунково-аналітичних завдань. Участь у ІІ етапі взяли 62 студенти – переможці І етапу олімпіади (39 бакалаврів та 23 магістри), що представляли 27 закладів вищої освіти із 13 областей України.

За підсумками олімпіади дипломом І ступеня нагороджена студентка-бакалавр кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Роксоляна Логвиненко (керівник – професор Ольга Мельник).

Кафедра ЗМД вітає переможця!

Фотозвіт – на сайті КНТЕУ

диплом