Студентка кафедри ПМВ упродовж семестру навчалась у Вроцлавському університеті за програмою Erasmus+

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з навчання у Польщі

Упродовж весняного семестру 2024 року студентка освітньої програми «Міжнародні відносини» кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Мирослава Шнайдер брала участь у програмі академічного обміну Erasmus+ у Вроцлавському університеті (Республіка Польща).

Мирослава ділиться своїми думками про участь у програмі:

– Еразмус+ – це програма, що надає другого дихання. Вона дає шанс поповнити свої знання, віднайти справжніх друзів та здобути безцінний досвід і навички.

По-перше, академічна частина програми виявилась надзвичайно цікавою та корисною. Вроцлавський університет пропонує широкий спектр курсів, і кожен викладач підходив до навчання з великою відповідальністю й ентузіазмом. Лекції були інтерактивними, а студенти мали можливість активно долучатися до обговорень та групових проєктів. Це справді підвищує рівень зацікавленості у матеріалі та стимулює професійне зростання. Я відчувала підтримку як від викладачів, так і від адміністрації університету, що дало мені змогу повністю зосередитись на навчанні.

Крім академічного досвіду, перебування у Вроцлаві допомогло мені значно розширити своє культурне світосприйняття. Це місто має багату історію та неймовірну архітектуру. Я мала можливість відвідати багато музеїв, виставок і культурних заходів, що збагатило моє розуміння польської культури та історії.

Також варто відзначити соціальний аспект програми Erasmus+. Вона об’єднує студентів з усього світу, і це дало мені змогу знайти друзів з різних країн, покращити свої знання англійської та італійської мов і вивчити основи польської. Ми разом відкривали нові місця та подорожували Польщею, що зробило цей досвід незабутнім.

Однією з найбільших переваг програми була можливість адаптуватися до нової культурної та освітньої системи. Це допомогло мені стати більш самостійною, гнучкою та впевненою у своїх силах. Я навчилась чути себе, працювати в команді та ефективно розв’язувати проблеми.

За можливість спробувати себе у програмі академічної мобільності я хочу безпосередньо подякувати кураторці моєї групи Ользі Івасечко, яка розповіла мені більше про Еразмус+ безпосередньо у той момент, коли я мала шалене бажання змінити хоч щось у своєму житті, а також кафедрі політології та міжнародних відносин і Центру міжнародної освіти Львівської політехніки.

Хочу побажати студентам активніше долучатись до програми Erasmus+, подавати заявки на курси студентської мобільності, вивчати іноземні мови, розширювати свої професійні навички.

Кафедра політології та міжнародних відносин радіє досягненням своїх студентів та закликає до активної участі у програмах міжнародної мобільності!

Фото з навчання у Польщі Фото з навчання у Польщі