Студентка кафедри менеджменту організацій отримала академічну стипендію Президента України

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Єлизавета Мороз

Студентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Єлизавета Мороз отримала академічну стипендію Президента України на І семестр 2024/2025 навчального року.

Єлизавета відзначилася високими академічними успіхами й активною участю в науково-дослідницькій діяльності, що стало вагомим внеском у розвиток кафедри та Університету. Її досягнення є прикладом наполегливості й відданості справі, що безумовно заслуговує на визнання.

Завдяки професійній допомозі та наставництву наукового керівника, доцентки кафедри менеджменту організацій Тетяни Кулініч, Єлизавета змогла реалізувати свій потенціал і досягти високих результатів у навчанні та науковій діяльності.