Студентка кафедри ІМКС стала переможницею конкурсу наукових робіт від IT-компанії SEO.UA

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Фото з нагородження

Студентка третього курсу спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» Оля Волкова перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Ми самі творимо своє майбутнє» у рамках щорічної IT-scholarship від компанії SEO.UA. Як зазначають організатори, мета конкурсу – допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднує високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність та особисту відповідальність.

Оля подала на конкурс наукову роботу «Як діджиталізація вплине на музеєзнавство, пам’яткознавство та культурний туризм». Науковий консультант – к.іст.н., старша викладачка кафедри ІМКС Юлія Курдина.

27 липня у Києві відбулось урочисте нагородження та вручення грошового призу переможниці конкурсу.

Викладачі та студенти кафедри ІМКС вітають Олю Волкову із заслуженою оцінкою її старань та бажають нових перемог!

Афіша конкурсу Результати конкурсу Фото з нагородження Фото з нагородження