Завершилась каденція амбасадора Львівської політехніки в Baltic University Programme, студентки кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Софії-Саманти Войтович.
Саманта активно брала участь у різноманітних заходах Baltic University Programme та гідно представляла Національний університет «Львівська політехніка» в рамках програми.
Так, цього року вона стала представником нашого університету на Міжнародному симпозіумі The BUP Symposium 2021. Робота заходу проходила у 9 різних секціях. За два дні симпозіуми учасники мали можливість почути результати останніх досліджень у таких категоріях:
- зміна клімату;
- відновлювані джерела енергії;
- стале суспільство;
- сталі водні ресурси;
- розвиток міста і села;
- біо- та циркулярна економіка;
- сталий туризм;
- освіта для сталого розвитку;
- сталі харчові системи.
Симпозіум – це арена, де можуть початися нові дискусії та співпраця. Це можливість поширити останні дослідження й дізнатися про нові знання. Baltic University Programme проводить такі симпозіум щороку, тому це чудова нагода виступи та послухати презентації інших на міжнародній арені.
Пишаємось нашими студентами й бажаємо Саманті нових цікавих проєктів та успіхів в усіх починаннях!
![Сертифікат Софії-Саманти Войтович](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/istr-sertifikat.png?itok=-dtB7Sa4)
![Скріншот з онлайн-симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/istr-symp-1.jpg?itok=mPx8BKIv)
![Скріншот з онлайн-симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/28/para/gallery/istr-symp-2.jpg?itok=y4WyCDF0)