Студентка ІСТР завершила каденцію студентського амбасадора в Baltic University Programme

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Софія-Саманта Войтович

Завершилась каденція амбасадора Львівської політехніки в Baltic University Programme, студентки кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Софії-Саманти Войтович.

Саманта активно брала участь у різноманітних заходах Baltic University Programme та гідно представляла Національний університет «Львівська політехніка» в рамках програми.

Так, цього року вона стала представником нашого університету на Міжнародному симпозіумі The BUP Symposium 2021. Робота заходу проходила у 9 різних секціях. За два дні симпозіуми учасники мали можливість почути результати останніх досліджень у таких категоріях:

• зміна клімату;
  • відновлювані джерела енергії;
  • стале суспільство;
  • сталі водні ресурси;
  • розвиток міста і села;
  • біо- та циркулярна економіка;
  • сталий туризм;
  • освіта для сталого розвитку;
  • сталі харчові системи.

Симпозіум – це арена, де можуть початися нові дискусії та співпраця. Це можливість поширити останні дослідження й дізнатися про нові знання. Baltic University Programme проводить такі симпозіум щороку, тому це чудова нагода виступи та послухати презентації інших на міжнародній арені.

Пишаємось нашими студентами й бажаємо Саманті нових цікавих проєктів та успіхів в усіх починаннях!

Сертифікат Софії-Саманти Войтович Скріншот з онлайн-симпозіуму Скріншот з онлайн-симпозіуму