Представниця ІНЕМ – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності

Кафедра ММП Львівської політехніки
Ольга Доскоч

22 березня 2018 року студентка Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Доскоч представила результати своїх досліджень на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності на конференції у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

У підсумку представниця Університету здобула призове місце й отримала диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник призерки – доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки Марта Найчук-Хрущ.

Ольга Доскоч Ольга Доскоч нагородження на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт диплом