Студентка ІМФН прочитала у Window on America Lviv відкриту лекцію про кібербулінг як сучасну загрозу в Інтернеті

Кафедра МІ Львівської політехніки
Марія Калмикова розповідає про масштаби кібербулінгу в світі

З розвитком новітніх технологій у сучасному світі з’явився такий вид цькування як кібербулінг – один із різновидів булінгу (цькування). Це форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Жорстокість в інтернеті, приниження людини без фізичного контакту. Кібербулінг – сучасна загроза в інтернеті.

Студентка IV курсу кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» Марія Калмикова розповіла про масштаби кібербулінгу в світі, про кампанії з протидії цій загрозі. Захід, на якому обговорили, що таке кібербулінг, масштаби проблеми та використання особистої інформації проти тебе, провели у Window on America Lviv (один із 29 центрів в Україні, створений на основі партнерства між Посольством США та Львівською регіональною бібліотекою для молоді імені Романа Іваничука).

Також провели дискусію про особистий досвід щодо проблеми інтернет-цькування, застосовуючи неформальні активності.