Студентів запрошують взяти участь у конкурсі плакатів та есе на тему проблем збереження пам’яток культурної спадщини

Організатори заходу
Банер конкурсу «Втрачена пам’ять – зруйнована пам’ятка»

Товариство охорони пам’яток запрошує студентів взяти участь у конкурсі плакатів та есе на тему проблем збереження пам’яток культурної спадщини «Втрачена пам’ять – зруйнована пам’ятка».

Роботи повинні відображати проблеми збереження пам’яток історії та культури в Україні, заохочувати до порятунку культурної спадщини.

• Плакати – авторські роботи, виконані в будь-якій техніці, (живопис, графіка, колаж, повноколірні, чорно-білі та інші), формату А2, або електронний варіант розміром 420х594 мм у форматі TIFF або JPG з розширенням 300 пікселів для повноколірного і 600 – для чорно-білого друку.
  • Есе – обсягом до 3 друкованих сторінок А4 (14 pt з інтервалом 1,5 між рядками).

Конкурс триватиме до 31 січня 2021 року.

З умовами Конкурсу можна ознайомитися на сайті Товариства охорони пам’яток.