Студентів запрошують на новий онлайн-курс «Успішний стартап: від ідеї до масштабування‎»

Український фонд стартапів
Скріншот з відеозапису

Студентів закладів вищої освіти запрошують на новий онлайн-курс «Успішний стартап: від ідеї до масштабування‎», створений командою Українського фонду стартапів на чолі з Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим на платформі Prometheus.

Курс буде корисним не лише для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у бізнес: навіть досвідчені засновники стартапів, які планують залучення інвестицій, знайдуть у ньому багато цікавого.

Програма курсу включає шість модулів: від юридичних до маркетингових питань. На учасників чекають відеолекції, практичні завдання і кейси, а наприкінці курсу – презентація власних проєктів, на якій можна буде отримати фідбек та натхнення від практиків.

Роботу над проєктом із Prometheus було розпочато ще до початку повномасштабного вторгнення. Попри всі обставини, вдалось реалізувати задумане й записати курс, навчання на якому почнеться 10 лютого 2023 року.

Участь безкоштовна за умови реєстрації, яка передбачає повний доступ до відеолекцій та матеріалів курсу.

Докладніше – на вебсторінці курсу

А поки що організатори пропонують ознайомитися з деталями курсу від директора Фонду – Павла Карташова.