Студентів, викладачів, випускників Університету і всіх охочих запрошують на екскурсію In memoriam politechnici

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Заставка до матеріалу

Громадська організація «Материзна» і кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук 1 листопада 2024 року об 11 годині біля головного входу до Личаківського цвинтаря (навпроти каси) чекають на зустріч з усіма охочими, аби поговорити про випускників, викладачів та просто друзів Львівської політехніки, які тут знайшли своє місце останнього спочинку.

Як навчальний заклад Політехніка веде свою історію з 1816 року, і відтоді багато неймовірних людей пов’язали з нею свою долю. Чимало з них – особливі для Львова постаті, які будували, декорували і творили Місто. Дехто є абсолютно незаслужено забутим. То ж в особливий День пам’яті про померлих згадаємо їхнє життя та принципи, які не втрачають свого значення у бурхливому сьогоденні.

Кількість місць обмежена.