Студентів Університету запрошують взяти участь у конкурсі есе на тему «Латвія очима української молоді»

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
прапори Латвії та України

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки запрошує студентів Університету взяти участь у конкурсі есе на тему «Латвія очима української молоді: візії, асоціації, символізація».

Вимоги до написання есе

Усіх учасників просять заповнити анкету.

Есе потрібно надіслати на e-mail zoriana.m.zazuliak@lpnu.ua до 15 березня 2018 року.

Про результати конкурсу буде оголошено 28 березня 2018 року під час проведення «Днів Латвії у Львівській політехніці», присвячених відзначенню 100-ліття Латвійської республіки та 25-річчя встановлення українсько-латвійських відносин.

За додатковою інформацією звертатися до координатора заходу – асистента кафедри політології та міжнародних відносин Зоряни Зазуляк.

конкурс есе на тему «Латвія очима української молоді: візії, асоціації, символізація»