Студентів старших курсів та молодих науковців запрошують до співпраці з Баварським університетом

Центр міжнародної освіти
Герб Львівської політехніки

Студенти, що мають відповідні знання (навики) та молоді  науковці із Східної Європи або Баварії, мають  можливість співпрацювати з викладачами баварських вищих навчальних закладів.

Пропонується допомога у формі стипендій для наукового стажування у Баварії або Східній Європі ( дорожні витрати, кошти на проживання).

Пріоритетні напрямки співпраці зосереджені на таких регіонах/країнах: західні Балкани, Білорусь, Росія, Україна.

Максимальна сума фінансування: 1000 євро.

2017 розпочався з оголошення спільної допомоги для наукового стажування вперше як онлайн-система Оазис, яка була розроблена за дорученням Баварського Міністерства освіти і культури, науки і мистецтва від кафедри інформатики з акцентом на розподілення інформаційних систем університету Пассау для всіх баварських вищих навчальних закладів та Баварського Науково-дослідного альянсу ( BayFOR).

Тут можна ознайомитись з актуальними повідомленнями, які містять лінки на онлайн – сервіси: Mobilitat 2017, в Forderlogo та у FaQs.

Термін для подання заяви: 18 вересня 2017