Студентів ІТ-спеціальностей запрошують до участі в онлайн-мітапі Linux Security: How Not to Get Hacked

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Заставка заходу

Компанія PLVision запрошує студентів комп’ютерних наук до участі в онлайн-мітапі, присвяченому гарячій темі інформаційної безпеки, а саме – безпеці Linux-пристроїв.

Щодня хакери крадуть персональні дані, кошти, блокують діяльність людей чи компаній. Як захистити свій пристрій, зокрема девайси на Linux – Wi-Fi-роутер, камеру стеження, ноутбук – від хакерських атак? Візьміть участь у мітапі, де дізнаєтесь багато цінних практичних речей на тему інформаційної безпеки від експерта.

Спікер – Андрій Добуш, Software Engineer, у якого 7+ років досвіду роботи у сферах Computer Networking та Embedded. Він працює у масштабному проєкті PLVision для світового технологічного гіганта, де займається напрямом Linux Security.

Що можна отримати від участі в мітапі:

• навчитися прораховувати ризики інформаційної безпеки у роботі з Linux-девайсами;
  • дізнатися, як зробити продукт захищеним від хакерських атак;
  • почути цікаві реальні кейси;
  • поставити свої питання експерту й почути, що хвилює інших.

Мітап буде цікавий студентам Computer Science та схожих спеціальностей, а також технічним фахівцям. Участь – безкоштовна. Після події учасники також отримають корисні матеріали на e-mail.

Реєструйтеся та отримуйте автоматичний лінк-запрошення на участь!