Студентів ІТ-спеціальностей Університету запрошують на зустріч про кар’єрні можливості й тренди в ІТ

Кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Фрагмент афіші зустрічі

12 травня 2022 року відбудеться онлайн-зустріч на тему The truth about career opportunities and trends in IT. Організатор заходу – кафедра інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Спікер – Наталія Домбровська, QMO Competence Expert at SoftServe. Має більше 13 років досвіду в розробці програмного забезпечення та побудові процесів ефективного тестування продуктів. Окрім тестових активностей, виконувала роль Scrum Master, BA, Release Manager, Product Manager. Діючий технічний інтерв’юер, тренер, експерт SoftServe IT Academy, ментор та експерт Lviv IT Cluster, волонтер Prometheus платформи. Володар нагороди SoftServe Quality Awards 2019.

Зустріч відбудеться на платформі Google Meet. Початок о 12:00.