Студентів, які вивчають архітектуру та інтернет речей, запрошують на Rebuild Ukraine Hackathon

ІТ Expert
Заставка хакатону

ІТ Expert – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластера – запрошує тих, хто цікавиться сферою ІоТ, приєднатися до хакатону для українських студентів Rebuild Ukraine Hackathon, організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Посольства Канади в Україні.

Метою хакатону є oб’єднання досвіду українських студентів у галузі архітектури та програмного забезпечення, щоб запропонувати інноваційні підходи до відбудови України з використанням рішень ІoT. Хакатон орієнтований на фахівців, які здобувають освіту у сфері дизайну, програмної інженерії та машинного навчання.

Призовий фонд – 5000$ CAD для 5 команд-переможців, формат – онлайн.

Дата проведення заходу – 16–18 грудня 2022 року.

Хакатон відкритий для студентів усіх українських університетів, де викладають архітектуру та інтернет речей.

Докладніше – на сайті хакатону