Студентів будівельних, архітектурних та інженерних спеціальностей запрошують до участі у GO buildit

Інститут будівництва та інженерних систем
Заставка конкурсу

Команди студентів будівельних, архітектурних та інженерних спеціальностей запрошують до участі у GO buildit – мультидисциплінарному змаганні з віртуального будівництва. Організатор заходу – BUILDIT Ukraine, громадська спілка, діяльність якої спрямована на впровадження змін до будівельної галузі через модернізацію системи освіти.

На учасників чекають:

• розробка власного проєкту в умовах, наближених до реальних;
  • робота з інструментами інформаційного моделювання будівель та споруд;
  • презентація проєкту замовнику.

Особливості змагання GO buildit

1. Реальна робота у команді будівельного проєкту. Команди-учасники працюватимуть в умовах імітації створення реального проєкту від замовника.
  2. Мультидисциплінарність. Робота над завданням охоплює повний цикл робіт від розробки концепту до презентації проєкту замовнику. Головним акцентом є VDC-процеси (Інформаційне моделювання будівель та споруд), що включають в себе міжсистемну координацію, 4D логістику, енергоефективність та розрахунки.
  3. Командна робота. Змагання передбачає роботу у команді, що дозволяє кожному учаснику розвинути свої soft skills та навчитися взаємодіяти з різними системами проєкту.

Ключові дати

• Реєстрація – до 6 березня.
  • Перший етап – 7 березня – 13 квітня.
  • Фінал – 29–30 квітня.

Для участі у змаганнях потрібно сформувати команду з 4 учасників. Ідеальний склад команди:

• менеджер (студент або викладач);
  • архітектор;
  • інженер-конструктор;
  • інженер систем.

Учасників та переможців чекає можливість отримати місце серед стажерів компаній – партнерів змагання.

Докладніше про вимоги для участі та реєстрація – на сайті організаторів.

Змагання GO buildit у соціальних мережах:

Фото з попередніх змагань Фото з попередніх змагань Фото з попередніх змагань Фото з попередніх змагань Фото з попередніх змагань Фото з попередніх змагань