Студентам-правникам прочитали лекцію «Правове забезпечення ґендерної рівності»

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права
Скріншот з онлайн-лекції

Громадський діяч, політолог, юрист, спеціаліст зі сфери консалтингу та менеджменту міжнародних проектів Тарас Рипецький був запрошений на онлайн-лекцію до студентів правників третього курсу в рамках вивчення предмету «Правове забезпечення ґендерної рівності».

Студенти заслухали інформацію про ґендерно орієнтоване бюджетування. Під час лекції спікер озвучив методичні рекомендації Міністерства фінансів України щодо впровадження та застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, які використовуватимуть головні розпорядники бюджетних коштів та інші учасники бюджетного процесу для врахування ґендерних аспектів у процесі планування, виконання та звітування про виконання бюджетних програм.