Студента кафедри хімічної технології переробки пластмас відзначено обласною премією

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Богдан-Володимир Бережний

24 листопада 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося урочисте вручення обласних премій для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Премії присуджували за проєкти, дослідження і стартапи, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки і суспільному прогресу.

За здобутки у науковій роботі Дипломом та Премією нагороджено студента п’ятого курсу групи ХТМ-11 кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Богдана-Володимира Бережного (науковий керівник – професор Олександр Гриценко).

Колектив кафедри ХТПП вітає свого студента з перемогою і бажає подальших успіхів та нових здобутків у науковій роботі!

Богдан-Володимир Бережний Диплом Богдана-Володимира Бережного