Студент Університету Володимир Андрущак – переможець Х Конкурсу стипендіальної програми «Завтра.ua»

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»
Герб Львівської політехніки

Днями підбито підсумки і визначено переможців Х загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.ua» Фонду Віктора Пінчука. Одним із його переможців у номінації «Електронна техніка та прилади» став студент Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Андрущак.

Цьогоріч учасниками представницького інтелектуального змагання стали понад 800 студентів з усієї України. Нагадаємо, що долучитися до нього могли студенти III–VI курсів денної форми навчання вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та ВНЗ – партнерів програми. Конкурсний добір складався із трьох етапів.

Володимир Андрущак, як і всі переможці конкурсу «Завтра.ua», отримуватиме упродовж 12 календарних місяців стипендію від Фонду Віктора Пінчука.