Студент Технологічного коледжу Університету посів II місце у конкурсі «НАТО у новітній історії: український контекст»

Технологічний коледж Львівської політехніки
учасники конкурсу творчих робіт «НАТО у новітній історії: український контекст»

На початку червня 2017 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася заключна частина конкурсу творчих робіт студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівня акредитації Львівської області «НАТО у новітній історії: український контекст», присвячений відзначенню 20-ї річниці підписання «Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО».

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» у другому турі представляли чотири студенти, з яких до третього туру пройшли двоє. У підсумку студент коледжу Олег Карбівник посів II місце, за що відзначений Дипломом конкурсу і цінними подарунками від організаторів.