«Це повага до України!»: студент Львівської політехніки із В’єтнаму пояснив, чому за рік вивчив українську мову

За матеріалами Телеканалу новин «24»
в’єтнамець Чан Куок Кхань

24-річний в’єтнамець Чан Куок Кхань, який навчається в Інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка», менше ніж за рік вивчив українську мову. З українською піснею він прийшов на популярне пісенне шоу.

Українська співачка, суддя на цьому шоу, припустила, що так швидко йому вивчити мову через кохану дівчину. Однак хлопець пояснив: «Це повага до України!».

На шоу він виконав українську пісню «Скрипка грає». Його виконання справді зворушує.

До речі, у березні 2016 року Чан Куок Кхань розповів тижневику «Аудиторія», що музика допомагає йому.не сумувати за рідними.