Студент Львівської політехніки – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Юрій Демчина

Нещодавно базі Вінницького національного технічного університету відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки. Цього року у змаганнях взяли участь понад 50 студентів із 15 вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проходила у формі індивідуального змагання – розв’язання теоретичних завдань із п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки.

У підсумку абсолютним переможцем став студент Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Демчина. Він отримав грамоту та цінні подарунки від спонсорів: від компанії Київстар – сучасний смартфон, а від компанії Melexis – класику радіотехнічної думки – книгу «Искусство схемотехники» – та брендовані дистанційний вимірювач температури і флеш-пам’ять.

Також збірна команда Національного університету «Львівська політехніка» посіла у командному заліку друге місце, розділивши його з командою Вінницького національного технічного університету.