Студент Коледжу телекомунікації та комп’ютерних технологій Університету знімається у кіно

Фаховий коледж телекомунікації та комп’ютерних технологій
Даниїл Воробій знімається у кіно

Студенти Фахового коледжу телекомунікації та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» не лише розумні, а й талановиті. Дехто, ще навчаючись, починає акторську кар’єру.

Зокрема, студент групи ОК-32 Даниїл Воробій був задіяний у рекламі та на зйомках трьох фільмів: «Free country» (Німеччина), «Eva stories» (Ізраїль) і «Кава з кардамоном» (ще не вийшов у прокат).