Студенти Фахового коледжу телекомунікації та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» не лише розумні, а й талановиті. Дехто, ще навчаючись, починає акторську кар’єру.
Зокрема, студент групи ОК-32 Даниїл Воробій був задіяний у рекламі та на зйомках трьох фільмів: «Free country» (Німеччина), «Eva stories» (Ізраїль) і «Кава з кардамоном» (ще не вийшов у прокат).
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-1.jpg?itok=zq8TSLeG)
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-2.jpg?itok=Z73QAUB5)
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-3.jpg?itok=JTxTFjBU)
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-4.jpg?itok=FWRwvHLA)
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-5.jpg?itok=pv-aGqhY)
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-6.jpg?itok=KJYckA_k)
![Даниїл Воробій знімається у кіно](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/26/para/gallery/telcol-kino-7.jpg?itok=dwaKiCry)