Студент Хмельницького політехнічного коледжу Університету став переможцем Всеукраїнських змагань з картингу

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Денис Снігур - переможець Всеукраїнських змагань з картингу

21–23 вересня 2018 року в с. Петропавлівська Борщагівка Київської області на картодромі «Чайка» відбувся фінал Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу.

За особисто-командну першість учасники змагалися у швидкісному маневруванні та шосейно-кільцевих перегонах, у класах картів – Піонер-Н-міні, Піонер-Н, Популярний-юнаки, Популярний, 125-безкоробка-Ю, 125-безкоробка.

Студент відділення автомобільного транспорту Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Денис Снігур, який виступає у класі «Популярний», став переможцем змагань у швидкісному маневруванні та посів ІІІ місце у шосейно-кільцевих перегонах.