Студент Хмельницької політехніки виграв конкурс і навчатиметься в американському коледжі

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із зустрічі

24 червня 2021 року до Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» з робочим візитом завітала спеціаліст із академічних зв’язків секції публічних відносин Посольства США в Україні Віра Терновська. Пані Віра повідомила чудову новину: пройшовши всі щаблі конкурсного відбору, студент відділення комп’ютерної інженерії Олексій Горбатенко став одним із 5 українських студентів, які отримають запрошення на річне навчання в американському College of dupage (штат Іллінойс) за спеціальністю «Медіаграмотність та боротьба з дезінформацією».

Цей пілотний проєкт, який фінансує Державний департамент США, в Україні реалізовують уперше. Пані Віра у присутності директора Хмельницького політехнічного коледжу Вадима Овчарука вручила талановитому та працелюбному політехніку офіційні документи для виїзду на навчання у США. Для Олексія навчання відбуватиметься паралельно-дистанційно на IV курсі Хмельницької політехніки й очно в американському коледжі.

Докладніше про програму навчання у США – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.