Студент Хмельницького політехнічного коледжу виборов друге місце на Універсіаді України з тхеквондо

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Максим Степанюк

Ще одну високу нагороду в скарбничку спортивних досягнень представників Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» приніс цими днями студент відділення програмної інженерії, чемпіон України з тхеквондо серед юніорів Максим Степанюк.

12–13 лютого Максим брав участь у фінальних змаганнях XVII Універсіади України з тхеквондо WTF в Івано-Франківську, де виборов високе друге місце.

У зв’язку з цим керівництво Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту висловило педагогічному колективу Хмельницького політехнічного фахового коледжу й особисто директору Вадимові Овчаруку щиру вдячність за плідну співпрацю, бойовий дух, високу майстерність і патріотизм.