Студент кафедри ЗМД здобув диплом ІІ ступеня у конкурсі робіт з менеджменту інвестиційної та інноваційної діяльності

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Роман Медвідь

На базі Київського національного університету технологій та дизайну відбувся ІІ (завершальний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності». Загалом членами галузевої конкурсної комісії розглянуто 77 наукових робіт, що надійшли на конкурс від 101 учасника з усієї України.

За підсумками конкурсу студент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Роман Медвідь здобув диплом ІІ ступеня з науковою роботою «Впровадження інноваційних технологій у митних органах для удосконалення взаємодії з підприємствами». Науковий керівник – к.е.н., доцент Наталія Петришин.