Студент кафедри органічної хімії посів перше місце у секції «Хімія та хімічні технології» на 78-й студентській науково-технічній конференції

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Студент групи ХТМ-21 Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Богдан Домніч посів перше місце у секції «Хімія та хімічні технології» на 78-й щорічній Студентській науково-технічній конференції.

Його робота «Синтез, характеристики і полімеризація мономеру з високоолеїнової соняшникової олії», виконана під керівництвом завідувача кафедри органічної хімії, д.х.н., професора Станіслава Воронова, присвячена синтезу мономеру на основі високоолеїнової соняшникової олії, вивченню фізико-хімічних властивостей отриманого мономеру та дослідженню його реакційної здатності. Завдяки особливостям структури мономер з високоолеїнової соняшникової олії та його полімери є перспективними матеріалами на основі поновлюваної сировини для одержання у промисловості адгезивів, покрить, лаків та пластифікаторів, надаючи їм контрольовані оптичні, фізичні та хімічні властивості.

Колектив кафедри органічної хімії бажає Богдану успіхів у науковій роботі та дякує його науковому керівнику!