Студент кафедри ММП виборов перемогу на Всеукраїнському конкурсі робіт з міжнародних економічних відносин

Кафедра ММП Львівської політехніки
Святослав Маліброда

17 квітня 2019 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини». На конкурс було подано 69 наукових робіт із 41 закладу вищої освіти, які розміщені у 19 містах України.

Магістр кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Святослав Маліброда виборов перемогу, змагаючись із переможцями відбіркового етапу конкурсу студентських наукових робіт із 16 закладів вищої освіти.

Науковий керівник – професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ліана Чернобай.

Вітаємо переможця і зичимо подальшого наукового поступу!

на конференції «Міжнародні економічні відносини» на конференції «Міжнародні економічні відносини» на конференції «Міжнародні економічні відносини» на конференції «Міжнародні економічні відносини»