Третьокурсник кафедри МІ – один із переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Трансформація сучасної світосистеми»

Кафедра МІ Львівської політехніки
Роман Бібік один із переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе

3 грудня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулось підбиття підсумків ІІІ Всеукраїнського конкурсу студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» та оголошення його переможців.

Третє місце посів студент кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Роман Бібік (тема есе – «Українська діаспора та її вплив на формування зовнішньої політики Канади щодо України»).

Кафедра міжнародної інформації висловлює щирі вітання своєму студентові Роману Бібіку та його науковому керівнику – асистенту кафедри МІ, к.політ.н. Наталії Дмитришин.