Студент ІТ коледжу Львівської політехніки став фіналістом Всеукраїнського конкурсу есе «Моя Україна»

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Фрагмент диплома

Студент навчальної групи КІк-13 Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Ілля Осіпов (куратор Олексій Мировський) став фіналістом Всеукраїнського конкурсу есе «Моя Україна» в рамках проєкту Музею «Голоси Мирних», організованого Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова».

Метою конкурсу було підкреслення важливості та значення миру як головної цінності нашого суспільства. У творчій роботі студент поділився своєю історією усвідомлення того, що почалася війна, як змінилося його життя і життя його родини після початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну.

Колектив ІТ коледжу вітає Іллю з перемогою, бажає йому подальших творчих успіхів, звільнення від окупантів його рідного міста – Маріуполя, над яким врешті замайорить український стяг!