Студент ІМФН здобув премію НАН України для молодих учених за кращі наукові роботи 2023 року

Національна академія наук України
Заставка до матеріалу

Президія Національної академії наук України на своєму черговому засіданні присудила премії НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2023 року, проведеного відділеннями Академії.

Приємно, що одним із лауреатів – студентів закладів вищої освіти – став магістр кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Ігор Карплюк. Свою нагороду він одержав за роботу «Наближення відношень однієї виродженої гіпергеометричної функції N змінних гіллястими ланцюговими дробами загального вигляду з N гілками розгалужень».

Повний перелік переможців – на сайті Національної академії наук України.