Студент ІКТА скерований на інклюзивне навчання до Німеччини за програмою міжнародної мобільності Erasmus+

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій
Вища технічна школа Міттельгессен

У межах програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та Західного партнерства DAAD, що фінансує співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Вищою технічною школою Міттельгессен (Гіссен, Німеччина), студент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Данило Рондяк скерований на інклюзивне навчання до Німеччини.

Його перебування розпочнеться зі стажування у вигляді інтенсивного 4-тижневого курсу німецької мови у співпраці з Юстус-Лібіх-Університетом Гіссена. Далі студент буде залучений до навчального курсу комп’ютерних наук у Кампусі Гіссена.

Впродовж перебування на навчанні Данила супроводжуватиме мама Тетяна Рондяк.