Студент ІКНІ Львівської політехніки здобув перемогу на обласній Універсіаді з веслування на байдарках і каное

Кафедра ІТВС Львівської політехніки
Сергій Магир

3 травня на озері Наварія (Пустомитівський район) відбулися змагання обласної Універсіади з веслування на байдарках і каное, в якій брали участь представники вищих навчальних закладів Львова.

Перемогу здобув майстер спорту Сергій Магир, студент Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки (група ВП-11).

Ця перемога дала змогу Сергію стати членом студентської збірної Львівської області й забезпечила участь у Всеукраїнській універсіаді з веслування на байдарках і каное.

Колектив кафедри інформаційних технологій видавничої справи вітає свого студента і бажає йому подальших успіхів та нових перемог!