Четвертокурсник кафедри політології та міжнародних відносин ІГСН отримав сертифікат від Єльського університету (США)

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
сертифікат Вадима Найка

Вадим Найко, студент четвертого курсу кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки (спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії») отримав сертифікат від Єльського університету (США).

Хлопець прослухав 8-тижневий онлайн-курс на тему «Моральні засади політики» від Єльського університету. Доступ до курсу було надано через платформу Coursera, яка дає змогу усім охочим безкоштовно отримати додаткові знання від найкращих університетів та компаній світу. Курс передбачав прослуховування лекцій, самостійне опрацювання літератури та обговорення матеріалів курсу на форумі.

Після успішного виконання завдань курсу сумлінний студент отримав сертифікат від Єльського університету. Це добрий приклад неформальної освіти, яка доповнює знання студента з обраної спеціальності.