Студент Інституту архітектури Львівської політехніки розробив ескіз реконструкції аеропорту «Тернопіль»

За матеріалами журналу «Хмарочос»
ескіз реконструкції аеропорту «Тернопіль»

На сайті Behance з’явилась презентація проекту, в якому показано, як би міг виглядати міжнародний аеропорт «Тернопіль» після реконструкції. Робота опублікована львів’янином Олегом Прокоповим.

За словами генерального директора «Украеропроекту» Кирила Новікова, візуалізація належить студентові Національного університету «Львівська політехніка»:

– Виявляється, що ця робота – дипломний проект студента-архітектора Львівської політехніки. Що стосується дистанційного співробітництва, то домовились, що Олег буде брати участь у створені проекту розвитку аеропорту.

За словами Олега Прокопова, основною метою під час розробки цього проекту було створення окремих просторів, які функціонуватимуть як елементи одного механізму.