Студент Автомобільно-дорожнього коледжу гідно виступив у міжнародному фіналі конкурсу Young Car Mechanic

Inter Cars Ukraine
Фото зі змагань

21–22 серпня у столиці Польщі Варшаві відбувся міжнародний фінал конкурсу Young Car Mechanic, який уже кілька років поспіль проходить з ініціативи й організації компанії Inter Cars S.A. За перемогу в ньому змагалися студенти з Болгарії, Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Угорщини та України, які вибороли першість у національних фіналах конкурсу. Україну на цьому престижному заході для юних автомеханіків представляв студент Автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Яцишин.

Перемогу в конкурсі здобув студент із Угорщини, ІІ місце виборов учасник із Польщі, ІІІ – з Литви. Юрій Яцишин посів V місце, отримавши однакову кількість балів з естонським студентом, але поступившись йому часом виконання завдань. Від третього результату українського студента відділили тільки два бали, і це свідчить про гарний рівень підготовки Юрія. Він зарекомендував себе здібним і компетентним, впевнено виконував усі завдання.

Ми пишаємося своїм фіналістом – з нього вийде чудовий автомеханік. Юрію, вітаємо! Ти молодець!

Докладніше фінал конкурсу Young Car Mechanic – на сторінці Inter Cars Ukraine у соцмережі Фейсбук.