Спільнота «ГО «КонтрФорс», Я – Поморянський замок» повідомляє, що впродовж серпня 2017 року на бігбордах та сітілайтах Львова можна буде побачити соціальну рекламу «Стефан Банах».
Постать всесвітньовідомого математика, одного з творців сучасного функціонального аналізу, засновника львівської математичної школи, випускника і професора Львівської політехніки Стефана Банаха стала третьою в довгому ланцюжку видатних містян, досягнення яких систематично висвітлюватиметься в інформаційному проекті «Гордість міста».
Нагадаємо також, що Видавництво Львівської політехніки випустило у світ унікальний підручник Стефана Банаха «Механіка», а Національний університет «Львівська політехніка» є співорганізатором Міжнародної конференції з функціонального аналізу, присвяченої 125-річчю від дня народження видатного польського й українського математика ХХ століття.
![Стефана Банаха вшановують через соціальну рекламу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/19/para/gallery/banakh-2017-2.jpg?itok=yh84sqQT)
![Стефана Банаха вшановують через соціальну рекламу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/19/para/gallery/banakh-2017-3.jpg?itok=7eMZl_kq)