Стартував конкурс на отримання гранту для створення програми подвійних дипломів з британськими університетами

Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту
Фрагмент афіші конкурсу

Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, Cormack Consultancy Group, Mosaik Education, The XTX Markets, Міністерство освіти і науки України та Universities UK International оголосили конкурс на грант у розмірі 80,000£ для створення програми подвійних дипломів магістрів між українськими і британськими університетами.

Українські студенти зможуть отримувати два магістерські дипломи, не залишаючи Україну, водночас сприяючи відновленню української економіки та освіти. Подвійні дипломи зміцнюють потенціал українських університетів, сприяють міжнародній інтеграції освіти.

Крайній термін подання заявок – 17 лютого 2024 року. Результати будуть відомі до 1 березня. Завершення програми – не пізніше 30 вересня 2026 року.

Ознайомитися з умовами можна на сайті Twinning Ukraine.

Не пропустіть унікальну можливість розвитку міжнародної освіти і створення нових горизонтів для українських студентів!

Докладніше – на сторінці Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту у соцмережі Фейсбук.