Стартувала Школа експортера: за допомогою політехніків підприємці області навчаються основам експортної діяльності

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото зі Школи експортера

5 жовтня 2021 року понад два десятки підприємців із Львівщини розпочали навчання у Школі експортера – рівень BASIC.

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності й набути практичні навички для успішного виходу на зовнішні ринки для розширення географії свого бізнесу.

Загалом в межах освітнього курсу передбачено 8 модулів. Освітній проєкт триватиме з 5 жовтня до 2 листопада 2021 року.

Зазначимо, що цей освітній проєкт провадить Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, Асоціацією професійних митних посередників та Національним університетом «Львівська політехніка». Зокрема, три спікери Школи експортера є представниками кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту.

Фото зі Школи експортера Фото зі Школи експортера Фото зі Школи експортера