Стартувала реєстрація для участі у ІV Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує до участі у ІV Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених, який відбудеться 19 жовтня 2023 року в онлайн-форматі.

Метою форуму є обговорення викликів та можливостей впровадження / масштабування розробок молодих вчених у взаємодії зі стейкхолдерами різних рівнів.

Основні завдання проведення форуму – активізація співпраці між молодими вченими, представниками інститутів громадянського суспільства, органами державної влади, встановлення зв’язків з основними зацікавленими сторонами та іноземними партнерами, а також обмін напрацюваннями у питаннях впровадження та промоції розробок молодих вчених, сприяння розвитку наукового потенціалу, зокрема із залученням міжнародної підтримки, популяризація наукової та науково-технічної діяльності молодих учених.

Програма форуму включатиме дві основні панельні дискусії, де буде розглянуто:

• виклики та можливості впровадження і масштабування розробок молодих вчених в Україні;
  • можливості міжнародної підтримки наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених у контексті повоєнної відбудови.

Крайній термін реєстрації5 жовтня.

Докладніше – на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у соцмережі Фейсбук.