Стартапери та підприємці, що співпрацюють із Tech StartUp School, взяли участь у вебінарі від Sonja Meriläinen

Tech StartUp School Львівської політехніки
 вебінар Usability testing. Evaluating the usability of your product від Sonja Meriläinen.

2 травня стартапери та підприємці, що співпрацюють зі стартап-школою Національного університету «Львівська політехніка» завдяки її стратегічним партнерам Reutlingen Center for Entrepreneurship, мали унікальну можливість взяти участь у вебінарі Usability testing. Evaluating the usability of your product від Sonja Meriläinen.

Під час заходу було розглянуто різні методи тестування нового продукту й багато практичних кейсів – наборів найкращих методів для власного стартапу від професіонала цієї справи.

Для кращого тестування інноваційного продукту Sonja Meriläinen порекомендувала книги від практиків, що можуть допомогти під час удосконалення стартапу.

Це був перший захід із серії безкоштовних онлайн-семінарів Seminars for Social Entrepreneurship.