Стартап-школа Університету запрошує до участі у серії безкоштовних онлайн-семінарів Seminars for Social Entrepreneurship

Tech StartUp School Львівської політехніки
 онлайн-семінарів Seminars for Social Entrepreneurship

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» завдяки стратегічним партнерам Reutlingen Center for Entrepreneurship надає змогу стартаперам та підприємцям долучитися до серії безкоштовних онлайн-семінарів Seminars for Social Entrepreneurship. Це курс із розвитку стартапів, викладачами якого є представники Кремнієвої долини, Швейцарії, Німеччини, Фінляндії та інших країн.

Графік онлайн-семінарів:

• 2 травня 2020 року, 9:15–14:00 – Experiments & Prototypes: Usability Workshop;
  • 19 травня 2020 року, 14:30–19:30 – Pitch Training: Hollywood Pitch;
  • 21 травня 2020 року, 09:00 – 17:00, 20–24 – Female Leadership and Entrepreneurship, Emotional Intelligence.

Мова проведення – англійська.

Докладна програма

Для участі в проєкті необхідно до 1 травня надіслати на скриньку lts@lpnu.ua заповнений OnePage. Серед усіх охочих буде обрано 10 команд-учасниць.