Стартап-школа Університету – один із чинників перемоги Львова у конкурсі «Молодіжна столиця України»

За матеріалами телеканалу новин «24»
групове фото

Львів став переможцем національного конкурсу «Молодіжна столиця України» 2018 року. Такий статус місту допомогли виробити креативні ідеї та плідна праця.

Львів – місто цікавих локацій. Улюблене місце молоді – гігантське креативне середовище – Центр Шептицького. Осередок культури, науки та освіти створив Український Католицький Університет. У залах центру Шептицького завжди пульсують події – виставки, зустрічі, конференції, лекції.

Львів – місто ідей. Наприклад, втілювати задуми у реальність допомагає бізнес-акселератор (школа підтримки стартапів) Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

– Ми розвиваємо ідею до створення на її основі конкретного бізнесу. Комерціалізуємо наукові ідеї. На акселерації і на території, фактично, Tech StartUp School перебуває більше десяти стартапів. Які розвиваються, які творять нову історію українського бізнесу, – зазначає керівник стартап-школи Львівської політехніки Назар Подольчак.

Львів – місто праці. Зробити перший кар’єрний крок молодь може у міській раді. Понад півтисячі випускників уже пройшли стажування, 30% з них стали працівниками мерії.

Львів – місто розваг. Культурні, спортивні, гастрономічні, розважальні. Фестивалі у Львові відбуваються щомісяця, а то й щотижня. Яскраві події притягують до міста мільйони туристів.

Після перемоги у національному конкурсі Львів готується до події «номер один» для української молоді – спеціального форуму, який відбудеться восени.