Старша викладачка кафедри ІМКС пройшла навчання за програмою «Літні курси» NAWA

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Скріншот з онлайн-заходу

Старша викладачка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Юлія Курдина пройшла навчання у Літній школі польської мови, історії та культури на базі Сілезького університету. Навчання стало можливим завдяки стипендійній програмі «Літні курси» NAWA.

Комітет Державної агенції академічних обмінів Польщі (NAWA) відібрав кандидатуру Юлії Курдини для проходження навчання у форматі онлайн. Програма навчання включала заняття з польської мови, а також цикл лекцій про історію та культуру Польщі. Крім того, усі учасники мали змогу представити власну країну на віртуальній «Зустрічі народів та традицій».

Участь у Літній школі дала змогу набути нових професійних контактів, мовних компетентностей, а також більше розповісти іноземцям про сучасні події в Україні.

Скріншот з онлайн-заходу Сертифікат учасника