Співробітники кафедри хімічної технології силікатів видали навчальний посібник «Скло. Минуле і майбутнє»

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

З року в рік з’являється інформація про нове застосування скла. Ця тематика давно цікавить студентів закладів вищої освіти, аспірантів, наукових та інженерно-технічних спеціалістів підприємств через унікальність скла як матеріалу.

Тому співробітники кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» професор Ярослав Вахула та доцент Галина Магорівська видали навчальний посібник «Скло. Минуле і майбутнє», в якому розглянуто історичні аспекти розвитку технології скла, наведено його класифікацію та характеристики основних видів. Крім того, у посібнику розкрито сучасні перспективні напрями використання скла.