Співпраця Інституту геодезії, Держгеокадастру та Центру Державного земельного кадастру

Кафедра геодезії Львівської політехніки
Фото з іспиту

Працівники Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», доценти кафедри кадастру територій, к.т.н. Марія Маланчук і к.е.н. Наталія Музика та асистент кафедри геодезії, к.т.н. Андрій Вовк спільно з представниками Держгеокадастру та Центру Державного земельного кадастру 24 травня 2021 року організували та провели у м. Києві кваліфікаційний іспит для більш ніж 120 претендентів на отримання кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника або інженера-геодезиста.

За результатами іспиту та рішенням Кваліфікаційної комісії кваліфікацію інженера-землевпорядника або інженера-геодезиста присуджено 92 особам.

Організатори щиро вітають з поповненням колективи кваліфікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів України. Бажаємо вдалих проектів та мирного неба на головою!

Фото з іспиту Фото з іспиту