SoftServe та Академія CISCO запрошують до Львівської політехніки на DevOps School 2019

Академія CISCO при Львівській політехніці
афіша

ІТ-компанія SoftServe та Національний університет «Львівська політехніка» запрошують на DevOps School 2019.

Для цього потрібні:

• базові знання у DevOps Engineer role and responsibilities; System Administration Core; Virtualization; Branching Strategies; Monitoring; Database Management;
  • рівень англійської не нижчий, ніж Intermediate, і добрі communication skills.

Навчання триватиме 4 місяці й проходитиме на базі Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки за участю Академії Cisco.

Крайній термін подання заявок15 жовтня 2019 року.

Навчання стартує 28 жовтня. Відбір на курс проходитиме через технічний тест, перевірку рівня англійської мови та співбесіду.